You are currently viewing AMD nxjerr Driver-in e ri Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.9.3

AMD nxjerr Driver-in e ri Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.9.3

Mbështetje për Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint.

Radeon Image Sharpening tashmë i disponueshëm në kartat: Radeon VII, Radeon RX Vega 64, Radeon RX Vega 56 dhe Radeon Vega Frontier Edition për lojërat DirectX®12 dhe Vulkan®.

 

-Zgjidh

  • Korruptim grafik në fazat e fundit të lojës Sekiro: Shadows Die Twice.
  • Discord™ mund të përjetoj bllokim kur HW acceleration është aktiv në kartat Radeon RX 5700.

Për shkarkim kliko KËTU!